moi mili

Aktualnie w Herbisklepie ustaliłam minimalną kwotę zamówienia.

Minimalna kwota zamówienia to 45zł plus opłata za przesyłkę.

Kalkulacja taka wynika z kosztów pakowania i czasu, który na spakowanie jednej paczki trzeba poświęcić. Aktualnie korzystamy z usług magazynu zewnętrznego – wysyłka realizowana jest bardzo szybko, przeważnie tego samego dnia.

Korzystam z usług DPD, realizuję zamówienia do 15kg w jednej paczce. Cena takiej paczki to:

15zł z wpłatą na konto

Jeśli paczka jest cięższa – skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia warunków wysyłki.

 

 

Paczki wysyłamy niemal natychmiast

Dzięki współpracy z magazynem zewnętrzym

Współpracuję z magazynem zewnętrznym, czyli nie zajmuję się pakowaniem i wysyłką paczek. Dzięki temu mam więcej czasu na realizowanie projektów edukacyjnych.

Paczki nie są pakowane w artystyczny sposób, po prostu zabezpieczam papierem przed potłuczeniem. Nie wkładam do paczek żadnych plastikowych materiałów, to po prostu kartony i papier. Opakowania produktów są również maksymalnie papierowe i szklane. Jedyne plastikowe elementy to nakrętki butelek i atomizery. Jeśli lubisz etykietki, to moim paczkom można nadać etykietkę „Zero waste”. Z mojej perspektywy jednak najbardziej „zero waste” to jest wtedy, kiedy ja sprowadzam i lansuję towary od osób i firm, które dbają o planetę. A tak właśnie robię.

Aktualnie wysyłka tylko na terenie Polski.

I jeszcze jedno: dziękuję ogromnie. Przy każdym zaklejonym pudełku wysyłam w świat setki uśmiechów, bo przecież gdyby nie Twoja chęć współpracy ze mną, te moje Czary dziać by się nie mogły….

Inez