moi mili

Aktualnie w Herbisklepie minimalna kwota zamówienia to 45 zł plus opłata za przesyłkę.

Kalkulacja ta wynika z kosztów pakowania i czasu, który na spakowanie jednej paczki trzeba poświęcić. Aktualnie korzystam z usług magazynu zewnętrznego – wysyłka realizowana jest bardzo szybko, przeważnie tego samego dnia i bez możliwości ingerencji (dokładanie, zmienianie zawartości). Dlatego proszę o przemyślane zakupy.

W sklepie znajdziesz nowe tagi, ułatwiające zakupy. Jeśli zaczynasz przygodę z aromaterapią, skorzystaj z tagu aromaterapia na start.

Korzystam aktualnie z usług FEDEX, realizuję zamówienia do 15 kg w jednej paczce. Cena takiej paczki do 15 kg to 16 zł z wpłatą na konto.

Możesz także zamawiać do paczkomatów.

Jeśli paczka jest cięższa – skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia warunków wysyłki.

 

Paczki wysyłamy niemal natychmiast

Dzięki współpracy z magazynem zewnętrzym

Współpracuję z magazynem zewnętrznym, czyli nie zajmuję się pakowaniem i wysyłką paczek. Dzięki temu mam więcej czasu na realizowanie projektów edukacyjnych.

Paczki nie są pakowane w artystyczny sposób, po prostu zabezpieczane papierem przed potłuczeniem. Nie wkładam do paczek żadnych plastikowych materiałów, to po prostu kartony i papier. Opakowania produktów są również papierowe i szklane. Jedyne plastikowe elementy to nakrętki butelek i atomizery. Jeśli lubisz etykietki, to moim paczkom można nadać etykietkę „zero waste”. Z mojej perspektywy jednak najbardziej „zero waste” jest wtedy, kiedy ja sprowadzam i lansuję towary od osób i firm, które dbają o planetę. A tak właśnie robię.

Wysyłka zagraniczna do wybranych krajów – koszt 45 zł.

Jeśli chcesz zamówić paczkę do kraju, który nie jest standardowo obsługiwany, skontaktuj się mailowo.

I jeszcze jedno: dziękuję ogromnie. Przy każdym zaklejonym pudełku wysyłam w świat setki uśmiechów, bo przecież gdyby nie Twoja chęć współpracy ze mną, te moje Czary dziać by się nie mogły…

Inez