moi mili

Aktualnie w Herbisklepie ustaliłam minimalną kwotę zamówienia.

Minimalna kwota zamówienia to 40zł plus opłata za przesyłkę.

Kalkulacja taka wynika z kosztów pakowania i czasu, który na spakowanie jednej paczki trzeba poświęcić.

Korzystam z usług Poczty Polskiej, realizuję zamówienia do 15kg w jednej paczce. Cena takiej paczki to:

15zł z wpłatą na konto

20zł przesyłka za pobraniem

Jeśli paczka jest cięższa – skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia warunków wysyłki.

Paczka zawierająca towar powyżej 250zł, opłacana przelewem  – możliwość samodzielnego wyboru opcji „wysyłka gratis”. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy kwotę 1000zł, daj znak, udzielę Tobie rabatu -10%. Z tej zniżki często korzystają kooperatywy.

Paczki wysyłam  – w poniedziałki, wtorki i środy. Zobowiązuję się wysłać towar tak szybko, jak to możliwe – najpóźniej w ciągu 7 dni.

Paczki wysyłam 
– w poniedziałki, wtorki i środy.


Zobowiązuję się wysłać towar tak szybko, jak to możliwe – najpóźniej w ciągu 7 dni.

Herbisklep usytuowany jest w środku lasu, to niedogodna lokalizacja dla firm kurierskich. Tak naprawdę jedynym dobrze funkcjonującym tutaj rozwiązaniem wysyłkowym jest korzystanie z usług Poczty, usługa kurierska Pocztex 24. Jeśli jednak masz z Pocztą problem, skontaktuj się ze mną, znajdziemy inne rozwiązanie. Weź jednak pod uwagę, że usługi innych firm są droższe, od 20zł w górę.

Nie jest moim priorytetem tempo wysyłki ani wysokie wyniki sprzedaży, dla mnie liczy się jakość towaru i nasze z niego zadowolenie – weź to proszę pod uwagę przed złożeniem zamówienia.
Sprawdź też proszę informacje dotyczące przerw w działalności (na stronie głównej). Czasami po prostu zamykam sklep na miesiąc. Wtedy jadę do destylarni, wąchać, szukać, zdobywać jeszcze lepsze olejki eteryczne, którym potem będę mogła dzielić się z klientami sklepu.

 

Paczki nie są pakowane w artystyczny sposób, po prostu zabezpieczam papierem przed potłuczeniem. Nie wkładam do paczek żadnych plastikowych materiałów, to po prostu kartony i papier. Opakowania produktów są również maksymalnie papierowe i szklane. Jedyne plastikowe elementy to nakrętki butelek i atomizery. Jeśli lubisz etykietki, to moim paczkom można nadać etykietkę „Zero waste”. Z mojej perspektywy jednak najbardziej „zero waste” to jest wtedy, kiedy ja sprowadzam i lansuję towary od osób i firm, które dbają o planetę. A tak właśnie robię.

Aktualnie wysyłka tylko na terenie Polski.

I jeszcze jedno: dziękuję ogromnie. Przy każdym zaklejonym pudełku wysyłam w świat setki uśmiechów, bo przecież gdyby nie Twoja chęć współpracy ze mną, te moje Czary dziać by się nie mogły….

Inez