Dzień dobry

Paczki wysyłamy niemal natychmiast

Jest to możliwe dzięki współpracy z magazynem zewnętrznym. Niestety – aktualnie nie mam możliwości łączenia zamówień ani modyfikowania koszyka.

Nawet jeśli zamawiasz jeden olejek, zostaje on zawsze starannie zapakowany. Buteleczki są szklane, a więc wymagają bezpiecznego opakowania. Dlatego zamówienie zawsze pakowane jest w karton, nie w kopertę, co przekłada się na cenę wysyłki.

Aktualnie opłaty za przesyłkę wynoszą:

Pocztex Kurier 48: 13 zł

Paczkomaty: 14 zł

DPD Classic: 16 zł

Wysyłka zagraniczna do wybranych krajów to koszt 45 zł.

Jeśli chcesz zamówić paczkę do kraju, który nie jest standardowo obsługiwany, skontaktuj się mailowo.

Kalkulacja ta wynika z kosztów pakowania i czasu, który na spakowanie jednej paczki trzeba poświęcić. Obecnie korzystam
z usług magazynu zewnętrznego – wysyłka realizowana jest bardzo szybko, przeważnie tego samego dnia roboczego i bez możliwości ingerencji (dokładanie, zmienianie zawartości). Dlatego proszę o przemyślane zakupy.

Uwaga: Paczki nie są pakowane w artystyczny sposób, po prostu zabezpieczane papierem przed potłuczeniem. Nie wkładam do paczek żadnych plastikowych materiałów, to po prostu kartony i papier. Opakowania produktów są również papierowe i szklane. Jedyne plastikowe elementy to nakrętki butelek i atomizery. Jeśli lubisz etykietki, to moim paczkom można nadać etykietkę „zero waste”.
Z mojej perspektywy jednak najbardziej „zero waste” jest wtedy, kiedy ja sprowadzam i lansuję towary od osób i firm, które dbają o planetę. A tak właśnie robię.

I jeszcze jedno: dziękuję ogromnie. Przy każdym zaklejonym pudełku wysyłam w świat setki uśmiechów, bo przecież gdyby nie Twoja chęć współpracy ze mną, te moje Czary dziać by się nie mogły…