moi mili

Hello, mam dobre wieści. W sklepie nie ma już minimalnej kwoty zamówienia (wynosiła ona 45 zł), więc możesz kupić nawet jeden olejek.

Niestety – wiąże się z tym druga zmiana i jest ona związana z kosztem przygotowania paczki w magazynie zewnętrznym, z którego wysyłane są moje olejki. W przypadku zamówienia towaru za kwotę do 45 zł opłata za przesyłkę wzrosła do 20 zł. Natomiast przy zakupie za minimum 45 zł opłata za przesyłkę wynosi 16 zł dla Fedex i 15 zł dla Paczkomatów.

Kalkulacja ta wynika z kosztów pakowania i czasu, który na spakowanie jednej paczki trzeba poświęcić. Obecnie korzystam
z usług magazynu zewnętrznego – wysyłka realizowana jest bardzo szybko, przeważnie tego samego dnia roboczego i bez możliwości ingerencji (dokładanie, zmienianie zawartości). Dlatego proszę o przemyślane zakupy.

W sklepie znajdziesz nowe tagi, ułatwiające zakupy. Jeśli zaczynasz przygodę z aromaterapią, skorzystaj z tagu aromaterapia na start.

Korzystam aktualnie z usług FEDEX. Zamówienia realizowane są
do 15 kg w jednej paczce.

Możesz także zamawiać do paczkomatów.


Paczki wysyłamy niemal natychmiast

Dzięki współpracy z magazynem zewnętrzym

Współpracuję z magazynem zewnętrznym, czyli nie zajmuję się pakowaniem i wysyłką paczek. Dzięki temu mam więcej czasu na realizowanie projektów edukacyjnych.

Paczki nie są pakowane w artystyczny sposób, po prostu zabezpieczane papierem przed potłuczeniem. Nie wkładam do paczek żadnych plastikowych materiałów, to po prostu kartony i papier. Opakowania produktów są również papierowe i szklane. Jedyne plastikowe elementy to nakrętki butelek i atomizery. Jeśli lubisz etykietki, to moim paczkom można nadać etykietkę „zero waste”.
Z mojej perspektywy jednak najbardziej „zero waste” jest wtedy, kiedy ja sprowadzam i lansuję towary od osób i firm, które dbają o planetę. A tak właśnie robię.

Wysyłka zagraniczna do wybranych krajów to koszt 45 zł.

Jeśli chcesz zamówić paczkę do kraju, który nie jest standardowo obsługiwany, skontaktuj się mailowo.

I jeszcze jedno: dziękuję ogromnie. Przy każdym zaklejonym pudełku wysyłam w świat setki uśmiechów, bo przecież gdyby nie Twoja chęć współpracy ze mną, te moje Czary dziać by się nie mogły…

Inez