Dzień dobry,

obecnie paczki wysyłane są najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych, a czasem dosłownie chwilę po złożeniu zamówienia. Dosyć często zdarza się więc, że otrzymasz towar już na drugi dzień! Przyznam jednak, że czasami zdarzają się opóźnienia.

Wysyłki odbywają się za pośrednictwem magazynu zewnętrznego. Nie mam możliwości łączenia zamówień ani modyfikowania koszyka. Dlatego proszę Cię o przemyślane zakupy!

Aktualnie opłaty za przesyłkę wynoszą:
Paczkomaty: 14 zł

DPD Classic: 16 zł
Wysyłka zagraniczna do wybranych krajów to koszt 45 zł.

Jeśli chcesz zamówić paczkę do kraju, który nie jest standardowo obsługiwany, skontaktuj się mailowo.

Nawet jeśli zamawiasz jeden olejek, zostaje on zawsze starannie zapakowany. Buteleczki są szklane, a więc wymagają bezpiecznego opakowania. Dlatego zamówienie zawsze pakowane jest w karton, nie w kopertę, co przekłada się na cenę przesyłki.

Uwaga: paczki nie są pakowane w artystyczny sposób, po prostu zabezpieczane papierem przed potłuczeniem. Nie wkładam do paczek żadnych plastikowych materiałów, to po prostu kartony i papier. Opakowania produktów są również papierowe i szklane.

I jeszcze jedno: dziękuję ogromnie, bo przecież gdyby nie Twoja chęć współpracy ze mną, te moje Czary dziać by się nie mogły…