Dziękuję! Blog roku – 3 miejsce dla mojej pasji

Kochani! Udało się, dzięki Waszemu wsparciu zajęłam 3 miejsce pośród najlepszych blogów w kategorii „Pasje i twórczość”. Wielki dowód, że udało się nam stworzyć aktywną społeczność, skupioną wokół zielonych tematów. To wspaniale, że pomogliście mi w konkursie.

Głosowanie przebiegało początkowo spokojnie, przez kilka dni blog zajmował jednakową, piątą pozycję. 24 godziny przed końcem głosowania zaczęła się droga w dół, aż poza finałową dziesiątkę. O godzinie 12.00 sprawdziłam wyniki i …to niesamowita radość, zajęłam trzecie miejsce! Ogromne emocje.

Aktualnie 10 najlepszych blogów z każdej kategorii oceniane jest przez jurorów. Wybiorą oni po 3 blogi z każdej kategorii. Co dalej – nie wiem zbyt dobrze, bo dla mnie najważniejsze było dostanie się do tej dziesiątki: tak oto ziołowa tematyka wybiła się z niszy!

Być może teraz pomożecie mi zrealizować kolejny plan i marzenie: listę blogów ziołosfery. Ziołosfera to część blogosfery, poruszająca ziołowe tematy. Pokażmy światu, że jest nas więcej 🙂 Linki do blogów zbieram TUTAJ, wystarczy nazwę i adres wpisać w komentarzu, a blogi zostaną zamieszczone na stronie w kolejności alfabetycznej.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Tomasz Turek

    Gratulacje! 🙂 wspaniała sprawa!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.