Kursy aromaterapii i perfumerii
Interesują Cię kursy aromaterapii i perfumerii? Jesteś w dobrym miejscu. Oferuję je oba! Jestem fitoterapeutką, aromaterapeutką kliniczną i pobieram nauki perfumerii naturalnej u samej Mandy Aftel.
Kursy aromaterapii
Wiem, jak dużą popularnością cieszy się obecnie aromaterapia – nie dziwi mnie to wcale. Ta metoda terapeutyczna przynosi wiele korzyści. W kursach wyjaśniam mechanizmy działania olejków eterycznych i zasady bezpieczeństwa. Te kursy są dość mocno naładowane wiedzą merytoryczną z zakresu aromaterapii klinicznej. Pracuję nad nową formułą, nieco lżejszą, ale olejki to sprawa skomplikowana i czasem uproszczenie jest złe.

Jeśli chcesz poznać formułę mojego kursu aromaterapii, to po prostu zapisz się na część pierwszą, jest bezpłatna. To kurs multimedialny i wymagana jest rejestracja w Akademii Herbiness.

Uproszczone kursy to moje pudełka, czyli praktyczny sposób dzielenia się zapachem roślin i wiedzą.
Kursy perfumerii naturalnej
Jestem aromaterapeutką kliniczną więc doskonale zdaję sobie sprawę z siły działania zapachu na emocje i psychikę. Z połączenia wiedzy terapeutycznej i umiejętności poszukiwania piękna w kompozycjach olejków powstał projekt perfum terapeutycznych. Uczę tego na moich szkoleniach perfumeryjnych.
Podstawy aromaterapii
Na początek przygody z aromaterapią polecam moją małą publikację w formie e-booka. I do spotkania w książce!