HELLO!
Jeśli potrzebujesz się skontaktować w sprawie zakupów, napisz tutaj.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich administratorem będzie HERBINESS Inez Rogozińska. Szczegóły: polityka prywatności.

Częste pytania:

Czy mogę coś dodać do zamówienia/zmodyfikować zamówienie/połączyć zamówienia?

Aktualnie nie jest to możliwe, ponieważ paczka jest przekierowywana do magazynu zewnętrznego natychmiast po opłaceniu i tam od razu podejmowane są czynności związane z pakowaniem. Więcej o tym w zakładce: płatności i wysyłka.

Utracone konto – nie mogę się zalogować do sklepu
 
Serdecznie Cię przepraszam, ale przez pewien czas w sklepie ustawione miałam kasowanie nieaktywnych kont po pół roku od ostatniego logowania. Z tego powodu wiele kont zostało automatycznie skasowanych. Teraz konta są aktywne przez 2 lata, nawet, jeśli go nie używasz. A więc jeśli nie możesz się zalogować, załóż nowe konto. Możesz użyć ponownie tego samego adresu mailowego. Nie mogę w tym pomóc.
 

Który olejek na zatoki dla dorosłej osoby, a który na katar dla dzieci?

Zastosowanie olejków opisane jest szczegółowo w kategoriach Który olejek na co. To bardzo duża porcja wiedzy, zapraszam do korzystania.

Czy mogę jeść olejki ze sklepu Herbiness?

Olejki są sprzedawane jako naturalne mieszaniny chemiczne i są super wysokiej jakości. Nie czyni to ich automatycznie produktem spożywczym ani kosmetykiem. One mogą być użyte do wytworzenia produktów spożywczych (jako aromaty spożywcze), suplementów i kosmetyków, co wiąże się z rozcieńczeniem. Jednak same w sobie nie są tymi produktami, a wręcz w stężeniu 100% mogą być niebezpieczne. Stąd na opakowaniu piktogramy ostrzegawcze. Więcej w zakładce „o jakości olejków”.

 
Hurtowa sprzedaż olejków do gabinetów, sklepów i hurtowni.
 
Skorzystaj proszę z rabatu na kod B2B przy zakupach za min. 1000 zł brutto. To rabat -10%. Innych zniżek nie proponuję. Nie mam też olejków w większych pojemnościach, ani nie przygotowuję olejków bez etykiet (white label).
 
 Czy dostanę fakturę? Czy możliwe jest wystawienie faktury pro forma?
 
Do każdego zamówienia dołączamy fakturę VAT na dane podane w formularzu zamówienia. Jeśli masz inny adres działalności niż wysyłki – nie ma problemu, można tak podać przy składaniu zamówienia.
 
Jeśli potrzebna jest Tobie faktura pro forma, to złóż zamówieni i napisz do nas przez formularz kontaktowy  – przyślemy dokument.
 
 
 
 

Adres bezpośrednio do mnie:  inez@herbiness.com