HELLO!
Projektowi HERBINESS poświęcam ogromnie dużo czasu, a najwięcej radości daje mi tworzenie zasobów, z których możemy wspólnie korzystać. Przygotowałam zatem listę pytań i odpowiedzi, które być może się Tobie teraz przydadzą.

Dziękuję Ci za Twoją samodzielność - dzięki Tobie mam więcej przestrzeni w głowie na tworzenie nowego.
Inez
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich administratorem będzie HERBINESS Inez Rogozińska. Szczegóły: polityka prywatności.

Częste pytania

Częste pytania:

Co z tą zakrętką?

Olejki mają zakrętki CRC, czyli tak zwane „bezpieczne dla dzieci” i obowiązek użycia tych zakrętek wynika z przepisów. Otwieranie bywa kłopotliwe – naciśnij mocno nakrętkę i dopiero wtedy odkręć.

Modyfikowanie/łączenie zamówień

Aktualnie nie jest to możliwe, ponieważ paczka jest przekierowywana do magazynu zewnętrznego natychmiast po opłaceniu i tam od razu podejmowane są czynności związane z pakowaniem. Więcej o tym w zakładce: płatności i wysyłka.

Utracone konto

 
Serdecznie Cię przepraszam, ale przez pewien czas w sklepie ustawione miałam kasowanie nieaktywnych kont po pół roku od ostatniego logowania. Z tego powodu wiele kont zostało automatycznie skasowanych. Teraz konta są aktywne przez 2 lata, nawet, jeśli go nie używasz. A więc jeśli nie możesz się zalogować, załóż nowe konto. Możesz użyć ponownie tego samego adresu mailowego. Nie mogę w tym pomóc.
 

Który olejek kupić

Zastosowanie olejków opisane jest szczegółowo w kategoriach Który olejek na co. To bardzo duża porcja wiedzy, zapraszam do korzystania.

Jak wyleczyć…

Proszę, nie kieruj do mnie takich pytań, bowiem nie udzielam porad leczniczych.

Czy mogę jeść olejki ze sklepu Herbiness?

Moje olejki nie są sprzedawane jako produkty do jedzenia tylko jako surowiec aromatyczny bez sugerowanego przeznaczenia.
Olejki do jedzenia muszą spełnić 3 wymagania:
  1. być pakowane w zakładzie spożywczym
  2. mieć dokumenty dla produktu spożywczego/suplementu
  3. na etykiecie musi znaleźć się info, ile olejku można jeść i jak – na takiej etykiecie jest też info, że nie można na skórę 🙂

Hurtowa sprzedaż olejków

Sklep z olejkami to moja wielka – mała przygoda życia. Rozmiar akurat taki, że mogę czuwać sama nad szczegółami. Nie mam planów ekspansji i sprzedaży hurtowej. Nie mam też olejków w większych pojemnościach, ani nie przygotowuję olejków bez etykiet (white label).
 

 Czy dostanę fakturę?

Do każdego zamówienia dołączamy fakturę VAT na dane podane w formularzu zamówienia. Jeśli masz inny adres działalności niż wysyłki – nie ma problemu, można tak podać przy składaniu zamówienia.
 
Jeśli potrzebna jest Tobie faktura pro forma, to złóż zamówieni i napisz do nas przez formularz kontaktowy  – przyślemy dokument.
 
 
 
 

Adres bezpośrednio do mnie:  inez@herbiness.com