DZIEŃ DOBRY

Dołącz do licznego grona zjadaczy sosnersów, wytwórców pokrzywowych kosmetyków, destylatów, mydeł, octów. Na początek uwolnij goździki.

inez@herbiness.com

Mam na imię Inez – stąd nazwa bloga, ziołowa Iness. Jestem dyplomowaną fitoterapeutką. Moja ulubiona strategia lecznicza to pobudzenia krążenia ludzkich myśli i czynów: zostań ze mną na chwilę i sprawdź, czy nabierzesz nagle ochoty na samodzielne zbiory, gotowanie gałązek, kręcenie ziołowych szamponów i syropków.

Masz pytania?

1. o poradę zdrowotną, np. o stosowanie ziół lub olejków w konkretnej terapii? Zwróć się proszę do terapeuty, ja nie udzielam takich porad.

2. nie wiesz, jak użyć olejku eterycznego? Moja oferta sklepowa skierowana jest do świadomych użytkowników, czyli nie zajmuję się poradami, jak stosować dany olejek. Na takie tematy rozmawiamy w grupie Aromastrona na fb, zajrzyj też do monografii olejków, dostępnych na moim blogu.

3. poszukujesz suszonych ziół, maści, kosmetyków ziołowych – cała moja pomoc w tej sprawie to przepisy DIY na blogu i zachęta do samodzielnego zbierania. Nie sprzedaję żadnych szamponów, kremów ani preparatów ziołowych. Oferuję tylko te produkty, które są dostępne w sklepie.

W innych sprawach będzie mi miło z Tobą mailować!

skontaktuj się

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich administratorem będzie HERBINESS Inez Rogozińska. Szczegóły: polityka prywatności.