Zamień mydło na powidło. Wymiana towarowa.

Tusiowe kapcie, czekośliwka Ilony, mydło z lassu. Produkty na pozór bez wspólnego mianownika. Dla mnie związek jest oczywisty – każda z tych rzeczy powstała z pasji, radości i chęci dzielenia się wspaniałościami świata. Doprawione odrobiną metafizyki, lakierowane empatią, aromatyzowane dobrocią.

Domowych wytwórców rzeczy drobnych, a cennych – bo dopieszczonych własnymi rękoma – zapraszam do udziału w projekcie „Zamień mydło na powidło”. Oto filmowa inauguracja projektu 🙂 W filmie wyjaśniam zasady zabawy.

Widzicie, ile uśmiechu wygenerowała ta zamiana? Ile to było szczęścia z pakowania i rozpakowywania. A co dopiero się działo później, kiedy odkręcono dekielki. Najpierw czekośliwka, później adżika i ketchup, czekowiśnia i wiśnia z rozmarynem. Niebiańskie smaki, Ilona to przetworna artystka!

Możesz przyłączyć  się do zabawy. Grupa 'Zamień mydło na powidło” zadomowiła się na facebooku, to bardzo wygodne rozwiązanie. Link jest TUTAJ. Zgłaszać można się również w komentarzach na blogu i na mój adres mailowy inezrogozinska@gmail.com Na wymianę oferuję większość produktów, prezentowanych na blogu: m.in. mydła, krem magnezowy, destylat borowinowy, pokrzywowy scrub, octy. Jeśli masz coś na zamianę – zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Oceń

Zobacz też

 • Bestseller
  Mieszanka Marsylia 01 (olejki na wirusy) 15 ml Podgląd
 • Bestseller
  Geranium olejek eteryczny (Egipt) 10 ml Podgląd
 • Bestseller
  Mieszanka Lawenda 02 (olejki na sen dla dzieci) 10 ml Podgląd
 • Bestseller
  Mieszanka Kardamon 04 (olejki na gorszy nastrój) 10 ml Podgląd
 • Bestseller
  Lawenda lekarska olejek eteryczny bio (Bułgaria) 15 ml Podgląd