Ziołosfera ma styl! – akcja blogowa

Zapraszam na pokaz mody w wykonaniu ziołosfery!

Ziołosfera to sfera związana z ziołami, to chyba jasne. Zielarki, zielarze, blogi z ziołowym posmakiem  i pisane z miłości do roślinności.

Zielarze nagminnie eksponują piękno psianki, urok żywokostu i innych ziół,  a siebie zostawiają w cieniu. Niedługo się to zmieni, zaprezentujemy look book jesień 2014. Temat przewodni – kalosze. Świat się w końcu dowie, że ziołosfera to również  styl.

Idealna okazja do zaprezentowania jesiennej kolekcji to sobotnia akcja  Cała Polska Widzi Zioła. 11 października wychodzimy z domu powiedzieć „dzień dobry” jesiennej roślinności. Podczas spaceru fotografujemy zielarki, zielarzy, szczegóły zielarskich stylizacji, torebki zielarskie i kalosze. Relacje z wydarzenia proszę zamieścić

 • w komentarzu do postu
 • na własnym blogu – blogi biorące udział w zabawie zostaną opisane w poście podsumowaniu 18 października.

Ziołosfera – to również nazwa katalogu blogów zielarskich, który niebawem pojawi się na stronie 1000 roślin. Katalog będzie działać podobnie do www.vegespot.pl Już dzisiaj można się zgłaszać. Zapraszam wszystkie blogi z ziołowym akcentem (urodowe, zdrowotne, botaniczne, kulinarne, lifestylowe). Adresy blogów proszę zostawić w komentarzu do dzisiejszego postu.

Ten post ma 9 komentarzy

 1. Athoualia

  Zostawiam w komentarzu adres bloga Blogum Herbaceum: http://www.herbaceum.blogspot.com
  Nie mam kaloszy, ale glany – świetnie się sprawują zamiast kaloszy i jako jedyne buty przetrwały ze mną tak długo (przeciętnie mam trampki, adidasy, kozaki na miesiąc, a glaniszcze się trzymają już 3 lata)

 2. Loona

  Świetna akcja i temat przedni!
  A Twoje kociaste kalosze ze zdjęcia są i zabawne i fajne 🙂

 3. Dorunia

  Czy przy tej okazji mozesz zebrac dla mnie troche nasion niecierpka himalajskiego? Pozdrawiam

 4. ola

  kalosze były w ubiegłym sezonie 😉

  1. Inez Herbiness

   Lansujesz Indian Summer, fajne 🙂

  1. Inez Herbiness

   I spodnie w diabełki, widziałam 🙂

 5. Tasia

  Już w sumie nie wiedziałam na co zumować 😉

 6. Deni

  Kapitalna zabawa 🙂 szkoda, że ostatnio mało buszuję po lesie, ale chętnie pooglądam. Te kocie kalosze są odlotowe!
  Bardzo interesujący blog, wygląda na to, że będę stałym bywalcem, zwłaszcza, ze ostatnio gustuję w ziołowych herbatach, o czym wspominam na blogu, zapraszam. 🙂 A teraz zabieram się za głębszą lekturę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.