Odkryj tajemniczy świat zapachu lub korzystaj z praktycznych rozwiązań – obie te możliwości oferują zestawy olejków eterycznych Herbiness

Zestawy olejków eterycznych dla odkrywcy

Jeśli jesteś odkrywcą i lubisz eksplorować świat zapachu, skorzystaj z zestawów tematycznych, na przykład poświęconym zapachom lasu. Sprawdź, jak ciekawy i angażujący może być świat naturalnych surowców aromatycznych jak olejki eteryczne pozyskane na drodze destylacji lub tłoczenia. Takie doświadczenie doskonale rozwija zmysł węchu i jest etapem budowania umiejętności perfumiarskich.
Jednocześnie obcowanie z olejkami korzystnie wpływa na zdrowie. To dlatego, że poprawia nastrój, jest sposobem na relaks i obniżenie poziomu stresu.
Dowiedz się, jak angażujące może być analizowanie zapachów, zajrzyj do wpisów:

Naturalne olejki eteryczne – aromaterapia w domu

Skorzystaj z gotowych zestawów olejków dedykowanych konkretnym obszarom, na przykład infekcjom czy problemom ze stresem i snem. Te zestawy powstają z myślą o wygodzie i efektywności. Tworzę je w oparciu o wiedzę z zakresu aroma- i fitoterapii i jednocześnie z dbałością o ładny efekt zapachowy.
Na przykład w zestawie nr 4 otrzymasz mieszanki naturalnych olejków eterycznych silnych w działaniu, idealnych w terapiach górnych dróg oddechowych. Zestaw zawiera wśród składników mieszanek między innymi: olejek eukaliptusowy, drzewo herbaciane oraz uspokajającą lawendę. Pamiętaj, aby podobnie jak samych olejków, ich mieszanek nie aplikować bezpośrednio na skórę. Kilka kropli olejku lub blendu w koncentracji 100% w kontakcie ze skórą może wywołać podrażnienie albo alergię.

Zestaw do aromaterapii

Najważniejszym elementem są surowce zapachowe, czyli olejki, często też absoluty i żywice. Dodatkowo przydatny jest dowolny dyfuzor, przy czym możliwe, że takie urządzenie masz już w domu. Jak to możliwe dowiesz się z postu Dyfuzory do aromaterapii – przegląd propozycji.
Wiedza to klucz do skutecznej aromaterapii w domu. Dlatego do zestawów olejków eterycznych dołączamy materiały szkoleniowe, przeważnie w formie e-booków, a nawet materiału video.